Veel belangstelling voor zingen onder de toren
Nog voor acht uur waren de bezoekers aan de kerkdienst al buiten, waardoor Maris Sonores al een minuutje vroeger dan gepland de eerste noten kon inzetten. Aanwezigen konden niet alleen luisteren naar muziek of bijpraten met dorpsgenoten, er was ook gezorgd voor warme chocolademelk.
Hoewel het dus voor de tijd van het jaar warm was, waren er toch een aantal vuren ontstoken. Iets dat de sfeer altijd ten goede komt, net als de levende kerststal die op het kerkplein was opgetuigd.
Natuurlijk werd er vooral ook gezongen. Bij de uitgang van de kerken werden briefjes uitgedeeld waarop de tekst van de te zingen liederen stond. Ook kregen bezoekers hierop een kerstwens mee.
Aansluitend gingen diverse inwoners mee met de Kerstvoettocht. Morgenochtend zijn er kerkdiensten in de Norbertus Parochie en Protestantse Gemeente. In beide kerken is de aanvang 10.00 uur.