Zondag 9 juni 2024 - Ochtenddienst - Viering Heilig Avondmaal
Collecte Heilig Avondmaal zondag 9 juni: Make-A-Wish
Make-A-Wish Nederland is een vrijwilligersorganisatie die de hartenwens van kinderen die aan een levensbedreigende ziekte lijden vervullen. Het vervullen van een onvergetelijke hartenwens geeft een kind met een ernstige ziekte weer vertrouwen en een positieve boost voor de toekomst. Het gaat om kinderen van 3 tot 18 jaar. Make-A-Wish Nederland krijgt géén subsidie van de overheid en is geheel afhankelijk van eigen fondsenwerving.
De avondmaalscollecte is bestemd voor Make-a-Wish Nederland. U kunt uw gift voor Make-a-Wish Nederland op onderstaande manieren doen:
Geef in de collectezak of
gebruik de collecte app Appostel
of maak uw bijdrage over op het rekeningnummer van de kerk:
NL34RABO0348110812
t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Biddinghuizen
o.v.v. Make-a-Wish Nederland
Collectedoelen 9 juni
De 1ste Collecte is bestemd voor Dorcas. U kunt uw gift voor Dorcas op onderstaande manieren doen:
Geef in de collectezak of
gebruik de collecte app Appostel
of maak uw bijdrage over op het rekeningnummer van de kerk:
NL34RABO0348110812
t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Biddinghuizen
o.v.v. Dorcas
De 2e collecte is voor Werkgroep- en organisatiekosten.
U kunt uw gift voor de "Werkgroep- en organisatiekosten" op onderstaande manieren doen:
Geef in de collectezak of
gebruik de collecte app Appostel
of maak uw bijdrage over op het rekeningnummer van de kerk:
NL88 RABO 0373 7404 41
t.n.v. Protestantse Gemeente Biddinghuizen
o.v.v. Werkgroep- en organisatiekosten
Kleine, hopelijk goede verandering bij de Heilig Avondmaalsviering.
Vanaf zondag 9 juni zal het Heilig Avondmaal iets anders gaan verlopen.
Voor de coronaperiode werd de wijn of het druivensap gedronken uit één beker. De beker werd aangereikt door een diaken en men kon ter plekke een slokje wijn of druivensap drinken.
Nu wordt de wijn en het druivensap aangereikt in een klein glaasje. Mensen drinken het veelal lopend leeg en zetten het lege glaasje op de statafel. De diaconie is van mening dat het moment van bezinning hierdoor verloren gaat.
Vanaf de komende Avondmaalsviering kunt u de wijn of het druivensap rustig opdrinken (zonder te lopen) en daarna kan het glaasje weer terug gezet worden in hetzelfde dienblad.
Wij hopen dat door deze verandering het Heilig Avondmaal intenser kan worden beleefd.