ZONDAG 7 september Ochtenddienst – Startdienst aanvang 09.30 uur
In deze tijd horen we talloze verhalen over verrassende ontwikkelingen. Bijvoorbeeld dat er, vooral onder jongeren, op het moment veel verlangen is om meer te weten over het evangelie. Dan komt het erop aan om die sporen van de Geest te zien en te volgen. In Handelingen 8 staat zo’n verhaal over alert zijn op de stem van de Heer en beschikbaar zijn. In deze dienst is er ook een afscheidsdankmoment voor een aantal mensen die hun taak in het gemeentewerk neerleggen. Enkele anderen nemen een taak juist op en zij zullen de belofte van vertrouwelijkheid afleggen. De vertrouwenspersonen (voorlopig geleend van Dronten) worden aan u voorgesteld. Uiteraard is er na de dienst een heel programma met het oog op het komend seizoen.
ds. Wim Terlouw
Collecte: Protestantse Kerk – Jonge Generaties: Geloven met jongeren
Kerken hebben meer aantrekkingskracht op jongeren wanneer zij zich welkom voelen, serieus genomen worden en mogen meedenken. Jongeren zoeken naar verbinding, zingeving en echtheid - ook binnen de kerk. De Protestantse Kerk ondersteunt lokale gemeenten hierin met methoden, spellen en werkvormen
die aansluiten bij verschillende leeftijden en leefwerelden. Deze materialen helpen jeugdwerkers, vrijwilligers en predikanten om met kinderen en jongeren in gesprek te gaan over geloof op een manier die bij hen past. Ook catechesemateriaal maakt hier deel van uit. Investeren in goed jeugdwerk is investeren in de toekomst van de kerk. Als jongeren zich gehoord en gezien voelen, willen ze ook meedoen en mee-vormgeven. Daarom is dit een belangrijk en inspirerend collectedoel dat we van harte aanbevelen - om ruimte te blijven maken voor geloofsgroei bij de nieuwe generatie.
Startzondag 7 september
Het nieuwe kerkelijk seizoen begint op zondag 7 september. Dit is onze startzondag.
Deze zondag beginnen we met een dienst waarin ds. Terlouw voorgaat. Na de dienst gaan we met elkaar in gesprek met een kopje koffie/thee met wat lekkers erbij. Wie wil iets bakken voor bij het koffiedrinken? Neem het mee, opgeven hoeft niet. Daarna laten we ons verrassen door Werkgroep Eredienst. Zij hebben wat voor ons in petto. Ook de World Servants jongeren zullen ons graag bijpraten over hun reis naar Panama. We willen gezamenlijk lunchen en u vragen hiervoor iets mee te nemen voor uzelf én iets om met elkaar te delen. Dit mag hartig of zoet zijn, b.v. soep, quiche, salades, broodjes, fruit etc. We zullen een lijst achter in de kerk neerleggen, daarop kunt u laten weten of u bij de lunch zult zijn en u kunt hierop aangeven wat (en met hoeveel) u met andere mensen wilt delen. De startzondag wordt afgesloten met een Sing-In, die een half uurtje zal duren. Iedereen is welkom om mee te doen!
Cora en Gerda